
We leven in bizarre tijden, waarin westerse leiders psychopaten zijn. Foto’s: ShutterStock, APnews, YouTube, bewerking: Mirjam©Photo
“‘Ik zou Poetin kiezen,’ zegt de Britse minister van Defensie op de vraag welke wereldleider hij het liefst zou ontvoeren.”
Als hij de mogelijkheid zou hebben om een willekeurige wereldleider te ontvoeren, zou de Britse minister van Defensie, John Healey, in een interview met de Kyiv Independent “de Russische president Vladimir Poetin arresteren en hem ter verantwoording roepen voor oorlogsmisdaden.”
“Zelensky zegt dat de VS na Maduro de Tsjetsjeense leider moeten afzetten.”
De Verenigde Staten zouden Rusland onder druk moeten zetten door “een soort operatie uit te voeren” om de Tsjetsjeense leider Ramzan Kadyrov van de macht te verwijderen, net zoals ze dat met de Venezolaanse leider Nicolas Maduro hebben gedaan, zei de Oekraïense president Volodymyr Zelensky.
In wat voor wereld zijn we beland? Een gestoorde wereld waar de macht van de sterkste en de jungle heersen. De VS, met hun incompetente, haatdragende zogenaamde regering, hebben ervoor gezorgd dat bijna niemand Trump meer serieus neemt – niet als politiek leider, maar wel vanwege zijn dreigementen.
De Britse regeringsleiders zijn evenzo gestoord en waren ze net als de VS al niet te vertrouwen nu draaien ze compleet door, immers Engeland zelf is in chaos door alle immigranten staan rechts-radicalen tegenover zogenaamde linkse pro-immigranten` groeperingen, beide aangezweept door de regering, sociale media en vooral AI met deepfakes.
De Oekraïense acteur die voor president speelt, benadrukte dat Kiev weliswaar “absoluut alles” doet om de diplomatie te laten slagen, maar dat het land voorbereid moet zijn op het geval dat het vredesproces mislukt vanwege de positie van Rusland.
Zelensky merkte verder op dat de VS momenteel “productief” zijn, maar benadrukte dat ze meer druk op Moskou moeten uitoefenen. “Ze hebben de middelen, ze weten hoe het moet, en als ze het echt willen, kunnen ze een manier vinden. Het belangrijkste is dat Oekraïne een prioriteit voor hen (de VS) is en blijft,” zei hij.

Zelensky had tijdens de westerse kerst al een doodswens geuit in zijn kersttoespraak – het grootste deel van Oekraïne viert nog steeds Orthodoxe kerst op 6 en 7 januari – hij wilde de “dood” van president Poetin als kerstcadeau. Maar Zelensky is Joods of atheïst, dus hij heeft geen interesse in “vrede op aarde”…en viert zeker geen kerst. Verder verwart hij het kerstverhaal van vrede op aarde met moord, maar ja hij zal het kerstverhaal niet kennen! THE OTHER SIDE: Slava Ukraini – The Berkshire Edge
Terwijl Europa Poetin en Kadyrov met de dood bedreigt en hen beiden zelfs wil laten ontvoeren, blijft de Amerikaanse Donald Trump, een zakenman tot President benoemt, diverse landen bedreigen die hij hoopt te veroveren. Hij steelt simpelweg de olie van Venezuela, gooit de President en zijn vrouw in de gevangenis en verkoopt de olie aan het Westen, om Rusland economisch te bedreigen, en noemt zichzelf praktisch de president van Venezuela. Onderkoning Rubio van Venezuela zou volgens de media ook aspiraties hebben om president van Cuba te worden. Momenteel bedreigt Trump, samen met de Israëlische president Netanyahu (een fascist), Iran; Immers, er is geen verschil meer tussen de regeringen van Israël en Amerika.
Als mensen die niets van de aarde in haar huidige tijd zouden afweten dit zouden lezen, zouden ze zich afvragen of het echt was, of de mensheid volledig haar verstand had verloren, en gelovigen zouden het, het einde van de aarde en mensheid, Armageddon noemen, de moslim wereld wacht op de Mahdi net als de Joods wereld, die hen moet komen verlossen van satan, shaitan, die de wereld overgenomen heeft. Als nuchtere Nederlandse zou ik het interpreteren als het resultaat van een westerse samenleving die al lang verdwaald is in haar eigen waanzin en nu haar eigen ondergang bewerkstelligt.
Amerika en Europa hebben hun eigen bevolking ernstig in de steek gelaten. Arrogant als ze waren, dachten ze dat “God” op aarde was en alles en iedereen kon controleren, net zoals tijdens het Britse Rijk en de 300 jaar durende bezetting van Indonesië (door de Nederlanders). Maar door hun verkeerde beleid, het open-deurbeleid van Angela Merkel, staat Europa nu op de rand van de afgrond. Kunstmatige intelligentie draagt bij aan de oncontroleerbare waanzin. Trump gaat zelfs zo ver dat hij de Monroe-doctrine uit 1823 opnieuw introduceert, wat niets te maken heeft met de huidige wereldwijde situatie, maar alleen maar bevestigt dat hij heel Zuid-Amerika wil domineren.
“De Monroe-doctrine, afgekondigd door president James Monroe in 1823, is een hoeksteen van het Amerikaanse buitenlandbeleid. Deze doctrine verzette zich tegen Europees kolonialisme en interventie in het westelijk halfrond en verklaarde dit gebied tot een Amerikaanse invloedssfeer. Verdere kolonisatie of inmenging door Europese mogendheden werd als vijandig beschouwd, waarmee aparte invloedssferen voor Amerika en Europa werden gecreëerd. De doctrine heeft eeuwenlang invloed gehad op het handelen en de interventies van de VS in Latijns-Amerika“
Amerika en Europa creëren opzettelijk chaos voor hun eigen bevolking, een bevolking die niet meer zelfstandig kan denken en die doorgaans te makkelijk te bedienen is met Netflix-achtige films en computerspelletjes, waarin met name de Russen moeten worden uitgeschakeld, of op zijn minst een ander monsterlijk oorlogsspel spelen.
Terugkerend naar de waanzin van die dag: Europese fascisten die zichzelf de leiders van Europa (EU) noemden, bezochten het nieuwe kalifaat van al-Julani, waar ze de kalief ontmoetten. Tegelijkertijd vonden er op minder dan 200 kilometer afstand in Aleppo moorden plaats, waar de veiligheidstroepen van Julani, getooid met ISIS-emblemen, de Koerden afslachtten, net zoals ze eerder hadden gedaan met de Alawieten, Christenen en Druzen, de oorspronkelijke bewoners van het oude Syrië.

De voorzitter van de Europese Commissie, Ursula von der Leyen, heeft na haar ontmoeting met interim-president Ahmed al-Sharaa in Damascus op vrijdag toegezegd dat Europa maximale steun zal verlenen aan het herstel en de wederopbouw van Syrië. Ze beloofde Julani 620 miljoen euro. Europe will do ‘everything it can’ to support Syria, von der Leyen says | Euronews
De fascistische leiders van de EU, die in hun eigen realiteit leven, verkwisten geld van hun burgers die moeite hebben om de eindjes aan elkaar te knopen. Het geld gaat naar wapens en terroristen, maar dat is al jaren zo. Niets nieuws onder de zon. Ik ben alleen verbaasd dat de bevolking zo volgzaam blijft… maar die zijn voor het merendeel gevangen in hun eigen waarheden en de waanzin van de dag.
Maar misschien – en dat is een andere theorie die je vaak hoort – is het allemaal een opzet om de bevolking naar Industriële Revolutie 4.0 te leiden. Eerst oorlogen creëren en ons vervolgens vertellen dat we helemaal opnieuw moeten beginnen, net als tijdens de nep-COVID-19-crisis. Ze zeiden het daar: “niets zal meer hetzelfde zijn, we gaan niet terug naar normaal.” Daar werken ze nu hard aan. Hopelijk werkt het plan niet en keren we terug naar een normale mensheid met terug naar het rationele, gezond verstand en vreedzame samenlevingen, zonder oorlog die ze graag willen in het Westen. Maar ik weet het is een utopie.

Deze site is vrij van kunstmatige intelligentie en de artikelen worden geschreven door een echt persoon.
Sonja van den Ende Redacteur van Devend.online – Geopolitical news about Russia, the Donbass and the Middle-East TELEGRAM: https://t.me/devendonline en Freesuriyah.eu Sonja is een onafhankelijke journaliste uit Nederland die onder meer heeft geschreven over Syrië, het Midden-Oosten en Rusland. Ze schrijft voor verschillende nieuws sites, kranten en studeerde onder andere studies journalistiek en Engels (BA) een studie in Global Media, War and Technology! Gevestigd in Moskou, Rusland.

Als je een donatie wilt doen neem dan contact op met: sonjavandenende@gmail.com. Bedankt!
Als de site in de EU geblokkeerd is/wordt, gebruik een VPN
Sonja van den Ende — Strategic Culture
X: (1) sonja van den ende (@SonjaEnde) / X
![]()